Haematococcus Pluvialis Extract

Haematococcus Pluvialis Extract

Khoom npe: Haematococcus Pluvialis Extract
CAS Nr .: 472-61-7
Cov mis mos molecular: C40H52O4
Molecular Luj: 596.85
Specification: 1% -10% kev soj ntsuam los ntawm HPLC
Cov tsos mob: Tsaus Liab Hmoov
Specification: Ntuj Astaxanthin 10% HPLC;
Daim ntawv pov thawj: ISO, KOSHER, Halal, Organic;
Tshuag hauv LA USA warehouse;
Peb tsuas yog muab cov hmoov ua cov ntaub ntawv raw rau cov lag luam uas tsim cov tshuaj, khoom noj, dej haus, tshuaj pleev ib ce, tshuaj thiab lwm yam. Tag nrho cov khoom yog ISO9001 thiab FDA tau ntawv pov thawj. Cov qauv dawb muaj
Xa kev nug
Tsham tam sim no
Hauj lwm lawm
Kev tsis

Haematococcus Pluvialis Extract yog dab tsi?

Haematococcus pluvialis extract yog microalgae paub tias yog ib qho chaw nplua nuj ntawm cov muaj zog, nce-thiab- tuaj antioxidant,Astaxanthin. Cov extract tuaj raws li cov xim liab-xim oily kua npaj los ntawm so thiab astaxanthin accumulating hlwb ntawm lwm yam ntsuab algae. Raws li ib qho antioxidant, nws cog lus tias yuav tiv thaiv photodamage thiab yog li pab kom ncua cov tawv nqaij photoaging.

haematococcus pluvialis algae extract yog unicellular dej qab zib microalga, tseem hu ua "ntsuab microalgae". Nws raug faib thoob ntiaj teb hauv cov chaw nyob hauv dej tshiab. Nws yog nto moo rau nws cov peev txheej tseem ceeb Astaxanthin- lub ci liab thib ob carotenoid. Feem ntau nws muaj ob theem ntawm kev cog qoob loo: theem ntsuab thiab theem liab. Nws tsuas yog muaj cov proteins, lipida, carbohydrates, carotenoids, minerals, thiab lwm yam.

haematococcus pluvialis algae extract.jpg

Cov ntaub ntawv tseem ceeb:


Botanical qhov chawHaematococcus Pluvialis Extract
Ib feem sivLag luam wholesale
Cov khoom xyaw nquagAstaxanthin
Qhov tshwm simTsaus Liab Hmoov
Flavor& tswYam ntxwv
Particle Loj100% Pass 80 Mesh
Lub cev
Poob rau ziab≤5.0%
Qhov ntom ntom40-60g / 100ml
Sulfated tshauv≤5.0%
General StatusTsis-irradiated
Tshuaj
Pb≤ 3mg / kg
Raws li≤ 1mg / kg
Hg≤0.1mg / kg
Cd≤ 1mg / kg
Microbial
Tag nrho Microbacterial suav≤1000cfu / g
Poov& Pwm≤100cfu / g
E. ColiTsis zoo
Staphylococcus AureusTsis zoo
SalmonellaTsis zoo
Cov kab mob EnterobacteriaceaeTsis zoo

Astaxanthin Bulk Wholesale

Haematococcus Pluvialis Extract Cov txiaj ntsig:


Haematococcus pluvialis extract yog ib qho tseem ceeb rau tib neeg kev noj haus raws li cov tshuaj tiv thaiv oxidant (tus neeg saib xyuas tiv thaiv cov kab mob dawb-radical-induced) thiab cov xim ntuj rau cov aquaculture ntawm salmonoid ntses, cw, cw, thiab crayfish.

Astaxanthin, lub ntsiab tivthaiv yog suav tias yog "Super antioxidant". Muaj ntau ntau ntawm cov dawb radicals nyob hauv ib puag ncig thiab Astaxanthin tuaj yeem ua rau yuav luag txhua yam ntawm cov. Tsis tas li ntawd, nws tiv thaiv peroxidation ntawm phospholipid lossis daim tawv nqaij cell membrane lipids tshwm sim los ntawm oxygen tam sim no hauv huab cua.


Haematococcus pluvialis algae extract kuj rejuvenates ntawm daim tawv nqaij los ntawm replenishing nws nrog minerals thiab vitamins. Nws tiv thaiv kev laus ntxov ntxov ntawm daim tawv nqaij thiab pab txo qis cov teebmeem kev laus.

Nws txhim kho dryness ntawm daim tawv nqaij thiab qee zaum cov tawv nqaij tawv tshwm sim vim tsis paub tias yog vim li cas, nws txhim kho daim tawv nqaij elasticity thiab noo noo khaws cia. Nws tseem tuaj yeem tiv thaiv daim tawv nqaij los ntawm teeb meem UV rays;

yog li ntawd, nws kuj yog siv nyob rau hauv post thiab pre suncare. Cov extract tuaj yeem pom muaj nyob rau hauv cov tshuaj pleev thiab tshuaj pleev, cov khoom tu lub cev, cov khoom tu tawv nqaij, thiab cov khoom tu menyuam thiab.

haematococcus pluvialis use

Daim ntawv thov:


1. Haematococcus pluvialis extract yog siv nyob rau hauv cov zaub mov fied;

2. Astaxanthin hmoov yog siv rau hauv cov tshuaj pleev ib ce;

3. Haematococcus pluvialis algae extract yog siv nyob rau hauv pub teb;

4. Astaxanthin hmoov yog uesd hauv cov khoom kho mob.


Qhov zoo tshaj plawsHaematococcus Pluvialis Extractkev muag khoom Supplier

Undersun nyiam kev sib raug zoo nrog peb cov neeg siv khoom ntev vim tias peb tsom mus rau cov neeg siv khoom thiab muab cov khoom zoo. Yog tias koj txaus siab rau peb cov khoom, peb hloov pauv nrog kev hloov kho ntawm kev txiav txim kom haum rau koj qhov kev xav tau tshwj xeeb thiab peb lub sijhawm ua haujlwm ceev ntawm kev txiav txim lav koj yuav muaj kev saj zoo ntawm peb cov khoom raws sijhawm.Peb tseem tsom rau cov kev pabcuam muaj nqis ntxiv. Peb muaj rau cov lus nug txog kev pabcuam thiab cov ntaub ntawv los txhawb koj lub lag luam.


Vim Li Cas Xaiv UndersunHaematococcus Pluvialis Extract?

Undersun tshwj xeeb hauv haematococcus pluvialis algae extract tau ntau xyoo, peb muab cov khoom lag luam nrog cov nqi sib tw, thiab peb cov khoom yog cov khoom zoo tshaj plaws thiab dhau mus nruj, ywj siab kuaj kom ntseeg tau tias nws muaj kev nyab xeeb rau kev noj thoob ntiaj teb.


Yuav qhov twgHaematococcus Pluvialis Extract?

Cia li xa email rauherbext@undersun.com.cn, lossis xa koj qhov kev xav tau hauv qab daim foos, peb muaj kev pabcuam txhua lub sijhawm!


FAQ: (Koj puas xav tso ib qho kev txiav txim nrog peb tam sim no?)

Riley,herbext@undersun.com.cn

Q1:

Kuv puas tuaj yeem tau txais qee qhov qauv?

A:

Yog lawm, peb tuaj yeem muab cov qauv dawb, tab sis tus nqi thauj khoom yuav them los ntawm peb cov neeg siv khoom.

Q2:

Yuav pib xaj lossis them nyiaj li cas?

A:

Proforma invoice yuav raug xa ua ntej tom qab kev pom zoo ntawm kev txiav txim, kaw peb cov ntaub ntawv hauv tuam txhab nyiaj. Kev them nyiaj los ntawm T / T, Western Union lossis Escrow.

Q3:

Dab tsi' koj tus MOQ yog dab tsi?

A:

Peb MOQ yog 1kg. Tab sis feem ntau peb lees txais tsawg dua xws li 100g ntawm qhov xwm txheej uas tus nqi coj mus kuaj yog 100% them.

Q4:

Yuav ua li cas txog lub sijhawm ua haujlwm?

A:

Lub sij hawm xa tuaj: Txog 3-5 hnub tom qab tau txais kev them nyiaj.

Q5:

Puas muaj luv nqi?

A:

Ntau qhov sib txawv muaj luv nqi sib txawv.

Q6:

Koj yuav kho qhov kev tsis txaus siab li cas?

A:

Ua ntej tshaj plaws, peb qhov kev tswj xyuas zoo yuav txo qhov teeb meem zoo kom ze rau xoom. Yog tias muaj teeb meem zoo tiag tiag los ntawm peb, peb yuav xa cov khoom dawb rau koj los hloov lossis rov qab koj cov nyiaj poob.



 

Cim npe nrov: Haematococcus pluvialis extract, haematococcus pluvialis extract, haematococcus pluvialis algae extract, lwm tus neeg, manufacturers, hoobkas, lag luam wholesale, yuav, nqe, hais, tej, kev muag khoom

Xa kev nug
Xa kev nug